Bohaterowie


Kathleen Rosalie Annabel  Needle
Urodzona 20 lutego 1996r. (18 lat) w Londynie

Nosi okulary pomimo braku wady wzroku. Nienawidzi, kiedy mówi się jej, że wygląda jak dziecko. Katoliczka, ale tylko z przymusu. Stara się nie nienawidzić rodziców, ale z czasem staje się to coraz trudniejsze. Nienawidzi deszczu, co jest dość dziwne, ponieważ mieszka w Londynie. Wstydzi się za to jak musi się ubierać. Latem - długie spódnice do kostek i czarne koszule z długim rękawem. 
Zimą - za duże spodnie dzwony i wielkie swetry.
http://www.ryanseacrest.com/wp-content/uploads/2015/01/tumblr_ni2r0cf5aL1qd4z2ko6_500.gif

Zayn Javaad Malik
Urodzony  12 stycznia 1995r. (19 lat) w Bradford

Zayn świetnie się uczy, dzięki czemu chodzi do najlepszej szkoły w Londynie. Z powodów materialnych nie byłby w stanie jej opłacać, więc popołudniami i w weekendy udziela korepetycji z języka angielskiego i biologi. Zazwyczaj cichy, pełni rolę obserwatora. Ostatnio - ofiara Harry'ego Stylesa.
 
 
 Harry Edward Styles 
Urodzony 1 lutego 1995r. (19 lat) w Holmes Chapel

Ma bogatych rodziców - ojca pilota i matkę lekarza. Jest bardzo zarozumiały i przyjaźni się tylko z najbogatszymi ludźmi ze swojej szkoły. Kiedyś do nich należał Zayn, ale to było zanim Styles dowiedział się prawdy. Teraz z całego serca gardzi biednym, dobrze się uczącym Zaynem.


  Daisy Isabel Grace Needle
 Urodzona 19 września 1993r. w Londynie
Zmarła 20 listopada 2012r. 
W chwili śmierci miała 19 lat.

Nieżyjąca siostra Kathleen. Nie mogła żyć pod naciskami wierzących rodziców i ich głupich reguł. Buntowniczka, po wywaleniu z domu przez ojca zamieszkała u swojego chłopaka.  Charlotte Elisabeth  Florence Needle 
 Urodzona 31 stycznia 1974r. (40 lat) w  Leeds

Matka Kathleen i Daisy. Konserwatywna, stanowcza. Zagorzała katoliczka. Wraz ze swoim mężem próbują "chronić" swoją córę przed błędami młodości. Nie zauważa jak bardzo swoim zachowaniem rani Leen, która coraz bardziej jej nienawidzi. Zmusza dziewczynę do noszenia odpychających ubrań, by ta nie przyciągała uwagi chłopców, którzy chcieliby ją wykorzystać. Często odwiedza chirurga plastycznego. Nie pracuje.

Gregory Emmanuel  Joshua Needle
Urodzony 9 sierpnia 1969r. (45 lat) w Londynie

Ojciec Kathleen i Daisy. Bardzo łatwo się denerwuje, a wtedy trudno jest mu panować nad złością. Jest dyrektorem szkoły, do której uczęszczają Kath, Zayn i Harry. Kiedyś zajmował wysokie stanowisko w Kuratorium Oświaty w Londynie, ale podjął się pracy dyrektora, by mieć na oku córkę. Jego zdaniem dziewczyna będzie się puszczać, tak jak jej starsza siostra. Dlatego pilnuje dziewictwa córki, chociaż dziewczyna jest dorosła.

Dolores Martin
Urodzona 3 grudnia 1996. (18 lat) w Glasgow

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! To bardzo motywuje i szczególnie kocham czytelników, którzy wyrażają swoja opinię na temat mojej pracy :)