Fabuła


 O BLOGU:

Tytuł: Beige Roses
Autorka: Agusi77
Czas akcji:13.10.2014r. - ?
Miejsce akcji: Londyn
Główni bohaterowie: Zayn Malik, Kathleen Rosalie Annabel Needle.
Opis bloga: Jeżeli rodzice nigdy nie pilnowali twojego dziewictwa poprzez comiesięczne wizyty u ginekologa, to nie wiesz, co przeżyła Kathleen. Dziewczyna zawsze była wychowywana w sztywnej i surowej atmosferze. Łatka "nadopiekuńczych" rodziców to zbyt mało, aby określić państwo Needle. Zawsze mówili, co ich córka ma robić, mówić i ubierać. O kontaktach z facetami, kiedy nie miała jeszcze dwudziestu lat, mogła tylko marzyć. Katheleen zawsze uważała, że we wszystkich domach jest tak jak u niej. Dopóki nie poznała rodziny Zayna. Mimo problemów z ojcem chłopaka, to bardzo się kochali. Może Kathleen nie była zbyt urodziwa, ale oczarowała Zayna. Jednakże chłopak nie wiedział, co ona ma w sobie. Być może jej fatalne próby podrywu zadziałały na Malika?

3 komentarze:

 1. O lol. To ja. XD Nie ma to jak trafić tutaj z Bajowych Zwiastunów. :DDDDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, z tej strony ReNu z Recenzowiska. Właśnie rozpoczynam czytanie Twojego bloga do oceny, stąd moje pytanie: czy w najbliższym czasie planujesz dodać kolejny rozdział?
  Chciałabym uniknąć sytuacji, gdzie np. dodałabyś rozdział chwilę przed tym, jak ja ocenę, przez co nie będzie ona zawierała w sobie mojego odczucia co do kolejnej notki. Dlatego wolę zapytać. ;)
  Pozdrawiam,
  ReNu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na dniach powinien się pojawić kolejny rozdział :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! To bardzo motywuje i szczególnie kocham czytelników, którzy wyrażają swoja opinię na temat mojej pracy :)